counter code
Vestuvinė atributika

Ar gali vestuvės apsieiti be vestuvinės atributikos? Gali, bet ar tikrai tokios šventės norite?

Internetinėje “ www.vestuvineatributika.lt ” svetainėje galite užsisakyti autorinius kvietimus, atvirukus, stalo korteles.

Norite taurių su įsimylėjėlių vardais? Mažų, vidutinių ar labai didelių. Dekoruosime svarovskio kristalais, kaspinėliais, perlais ar karoliukais, paprastos juostelės taures pavers nepaprastomis.

Jaunųjų tėvelius kviečiame išsirinkti šeimos aukurus iš keramikos. Piršliams ar liudininkams tai tikrai bus ką išsirinkti, kad per vestuves nebūti nuobodiems. Nuo žaidimų gamtoje ar užstalėje iki rimtų kalbų ir sveikinimų.

Niekam ne paslaptis, kad dažna dovana jauniesiems - pinigai. Kaip juos supakuoti? Pasiūlysime puošnių rankų darbo vokų ir atvirukų. O kad per vestuves būtų kur vokelius sudėti, sugalvojome padaryti “pašto dėžę”. Ją galima užsisakyti pagal jūsų vestuvių spalvas.

Salių, automobilių papuošimui rekomenduojame kaspinus, padarytus iš natūralių medžiagų ir juostelių. O kur dar pagalvėlės žiedams, vestuviniai pinigai, medaliai, švilpukai stalų komendantams, surakinamos širdžių spynelės, pirmos nakties naktiniai, prijuostėlės ir kt. malonūs akiai vestuviniai atributai.

Kiekvienas iš mūsų galime įsivaizduoti savo vestuves. Daugelis iš mūsų jau išgyveno šią nuostabią akimirką. Ar galėtumėte prisiminti, kas buvo negerai? Akivaizdu – kiekvienas stengėsi, kad ši diena būtų ypatinga. Atgaminti šventės įspūdžius padės svečių palinkėjimų knygos ir albumai, kurie dekoruoti mūsų autorių.

Stengiamės, kad mūsų gaminama vestuvinė atributika suteiktų Jums ir Jūsų svečiams daug malonių akimirkų.

Nuolat sekame vestuvinės atributikos industrijos naujienas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų vestuvinė atributika bus ne tik kokybiška bet ir madinga.

Be to mūsų kainos nesikandžioja. Nedarome didelių akcijų ar išpardavimų, nes mūsų antkainiai minimalūs.

Gyvename pasaulyje, kuriame išskirtinumas yra vertinamas. Esame įsitikinę, išskirtinė turi būti ir vestuvinė atributika.

Svečiams, vestuvinis kvietimas, suvenyras ar miela dovanėlė yra vienintelis prisiminimas apie Jūsų vestuves.

Kaip norėtumėte, kad prisimintų Jus?