counter code
UŽGAVĖNĖS 2015 Lietuvos liaudies buities muziejuje

Žiema žiema, šliūkšt iš kiema! Kovo 1 dieną, šeštadienį, 12 val. Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia į Užgavėnes, Rumšiškėse!

Jūsų laukia ansambliai ir kapelos, kurie padės triukšmingai šokant, trypiant vyti žiemą! Kadangi Užgavėnės – paskutinė diena, kai galima sočiai prisivalgyti prieš ilgą ir sekinančią Gavėnią, Jums padės pasisotinti Blyninė ,,Po malūno sparnu“, o skanią košę kirsit įminus mįslę viktorinoje „Šiupinynas“! Po blynų reiks ir atsigaivinti – ,,Acorus vaistažolių” ekspertai vaišins karšta arbatžolių arbata!

Čia veiklos užteks visiems: tiek mažiems, tiek dideliems – galėsit pasigaminti kaukę „Kaukių dirbtuvėlėse“, jodinėtis muziejaus arkliukais, „paganyti akis” kaukių parodose, o raumenų jėgą pasitikrinti liaudiškų žaidimų rungtyse. Ištvermingų, stiprių ir gudrių, kurie įveiks visas muziejininkų paruoštas užduotis, laukia smagūs prizai, tačiau labiausiai pasiseks pagrindinio žaidimo ,,Švęsk Užgavėnes ir ilsėkis Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA!“ laimėtojams, kuriems atiteks nuostabūs 3 prizai, padėsiantys atsipūsti nuo žiemos vargų, tai Dovanų kuponai: apsilankyti Druskininkų gydykloje 2 asm.; 4 val. apsilankyti Druskininkų vandens parke 2 asm. ir 3 val. apsilankyti Druskininkų vandens parke 2 asm.

Tai dar ne viskas! Svarbiausias šventės akcentas: Morės ir Gavėno piršlybos! Ar pavyks juos supiršt, sužinosite tik atvykę! O tiems, kuriems liks dar jėgų po vaišių skanių bei užduočių įdomių – Vakaruška prie laužo su kapela!

Ar žinojot, kad per Užgavėnes negalima dirbti? Ogi todėl, kad nuo senovės žmonės tikėjo, jog galėjai susilaukti įvairių nelaimių: sukirmys lašiniai, pirštai tvinksės, vištos daržus kapstys, vėjai stogus plėšys. Kad taip nenutiktų, biedni ir bagoti, kovo 1 dieną važiuokite kuo toliau iš namų linksmintis į Užgavėnes Lietuvos liaudies buities muziejuje!

O jei ir medinę kaukę turėsi – pakliūsi į šventę nemokamai!

Šventės globejas - "Malsena"
Pagrindinis informacinis rėmėjas - "Žinių radijas"
Rėmėjai: "Sveikatinimo ir poilsio centras AQUA", "Acorus", "Vilniaus duona", "Dagera"

Bilietus platina - "Bilietų pasaulis": http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/seimai/sou/?concert=139184

Renginio dieną nestovėk eilėje, o pirk išankstinius bilietus pigiau!

Išankstinio bilieto kaina, perkant internetu:
suaugusiam - 11 Lt;
moksleiviui, studentui, senjorui - 6 Lt.

Renginio dieną:
suaugusiam - 15 Lt;
moksleiviui, studentui, senjorui (pateikus tai įrodantį dokumentą) - 10 Lt.

Nemokamai įleidžiami: vaikai iki 7 metų imtinai, vaikų namų auklėtiniai, muziejininkai bei asmenys, kuriems nustatytas 0% - 25% ir 30% - 40% darbingumas (pateikus tai įrodantį dokumentą).

Daugiau informacijos: http://llbm.lt/lt/wwwllbmlt/uzgavenes___kovo_1_d_sestadieni.html