counter code

Artimiausi renginiai

Rodyti visus mėnesio renginius


Birželio 2014
P A T K P Š S
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Naujas renginys

Vaikų anglų kalbos stovykla ENGLISH SUMMER CAMP

Pradžia: 2014-06-09 (21 Val. 0 Min.)
Pabaiga: 2014-06-09 (Laikas nenurodytas )
Adresas: Mokymo Centras iCAN, Kaunas Renginio tipas: Vaikams

Kaina: 350 Lt

Tinklapio adresas: www.ican.lt
Vaikų anglų kalbos dienos stovykla
Vaikų amžius: 5-13 metų, renkamos skirtingos amžiaus grupės:
• 5 - 7m.
• 8 - 10m.
• 11 - 13m.

Stovyklos trukmė: 5 dienos, nuo 8.30 iki 17.00 val.

Stovykla vyks beveik visą vasarą: 2014.06.09 – 2014.08.22

Vaikų skaičius pamainoje: 6-10 vaikų (optimalus skaičius, kad būnant draugų būryje, kiekvienam vaikučiui tektų pakankamai stovyklos vadovo dėmesio ir laiko, o rezultatas būtų puikus)

Pamainos kaina: 400 Lt DABAR - tik 350 Lt !
-Pasiūlymas galioja iki 2014.06.01

Mėgsti naujus iššūkius? Nori mokytis kalbos ir surasti naujų draugų? Svajoji pramogauti ne tik smagiai, bet ir naudingai? Prisijunk prie English Summer Camp stovyklos ir kartu praleisk nepamirštamas vasaros dienas!

Anglų kalbos įgūdžių tobulinimas, praplėstas žodynas, smagūs žaidimai su draugais, vaidinimai ir kūrybinės dirbtuvės, iškylos ir žygiai, įdomiausi muziejai ir gražiausios miesto vietos, skanūs pietūs linksmiausių draugų būryje!
Kiekvienas gali pasirinkti savo amžiui ir žinių lygiui tinkančia grupę ir patogų stovyklos laiką. Mūsų tikslas: patobulėję anglų kalbos kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžiai, kūrybinė patirtis ir puiki nuotaika!

Stovyklos programa:

Pirmoji diena. Susipažinimas
Prisistatymas, susipažinimas ir dalijimasis įspūdžiais – žinoma - anglų kalba! Renkame įdomiausius angliškus filmus ir laidas, ruošiamės ištraukos vaidinimui iš žymios anglų rašytojo pjesės, praturtinam žodyną angliškai posakiais ir metaforomis. Jaunesnių stovyklautojų grupė renkasi mylimiausią pramoginę TV laidą ar filmą, atkuria linksmiausias matytas akimirkas, aptaria scenarijų ir spektaklio pasiruošimą. Mažųjų grupės renka įdomiausius Disney herojus, mokomės tų herojų mylimiausias angliškas frazes, kuriame epizodą iš pasirinkto filmuko, puošiamės, ruošiamės, repetuojam.

Antroji diena. Anglija iš arčiau
Susipažįstame su Anglijos kultūra, monarchais, istorija ir geografija. Toliau repetuojam savo vaidinimą. Ruošiamės apdarus ir dekoracijas. Mokomės angliškų dainelių. Aptariam garsiausius anglų rašytojus, aktorius, dailininkus ir kitus žymius žmones. Jaunių grupė renka mylimiausią anglų rašytoją, kompozitorių, muzikantą ar aktorių. Mažųjų grupės mokosi angliškų skaičiuočių, eilėraštukų ir pokštų.

Trečioji diena. Gražiausios Kauno vietos.
Keliaujam į pasirinktą muziejų, zoologijos sodą. Ieškom įdomiausių angliškų užrašų ir plakatų Kauno mieste. Mokomės žygio dainų. Plukdom popierinius laivelius su savo svajonėmis. Aptariam vaidinimo smulkmenas. Jauniai ir mažieji dalyvauja estafetėse ir linksmose rungtyse. Mokomės gyvūnų, augalų pavadinimus ir palyginimus.

Ketvirtoji diena
Kuriame dialogus anglų kalba, prisitaikom išgalvotose situacijose. Įsijaučiam į žinių pranešėjų, žurnalistų, mokslininkų, dainininkų, keliautojų ar net mokytojų vaidmenis, kurdami pasakojimus anglų kalba. Sustyguojam paskutines spektaklio detales. Jaunių grupės įsijaučia į pasirinktas profesijas, kiti spėlioja. Mažųjų grupės pristato po mylimiausią žaislą ar knygutę, aptariam kiekvieno svajonių žaislą ar knygą.

Penktoji diena
Linksmai, be jokio jaudulio draugų būryje vaidinam savo linksmą spektaklį. Aptariam savo mėgstamiausius renginius, gražiausius matytus spektaklius ar koncertus. Gauname stovyklėlės diplomus ir valgom pačius skaniausius ledus. Juk penktadienis – skanėstų diena! Jaunių ir mažųjų grupės piešia savo svajonių profesiją ir visi leidžia į dangų norus išpildančius balionus.

Daugiau apie stovyklą ir galimas pamainas rasite: http:www.ican.ltltican-naujienos84-vasaros-anglu-kalbos-vaiku-dienos-stovykla-english-summer-camp.html

Surinkus reikiamą vaikučių skaičių, Mokymo Centras iCAN garantuoja, kad stovykla įvyks laiku!

Kiekvienos pamainos vadovas: turintis darbo su vaikais patirtį ir ne žemesnį kaip anglų filologijos bakalauro išsilavinimą.
Visų pamainų programos skirtingos, todėl galite iš karto registruoti į kelias pamainas !!!

Iki susitikimo iCAN!