counter code
Viešbutis ir restoranas DAUGIRDAS

XVI a. gotikiniuose rūsiuose su tapytomis freskomis Jūsų laukia 4 restorano salės. „Baltojoje“, su senoviniu židiniu, vienu metu galime aptarnauti iki 60 svečių, banketui paruošti 72 vietas. „Flambe“ salėje svečių akivaizdoje bus ruošiami patiekalai ant ugnies. Šioje salėje telpa iki 18 žmonių (per banketą 22). Tai puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Ji gali būti lengvai pertvarkyta į pasitarimų salę.
"Vyno“ salėje svečiams siūlome platų rūšinio vyno asortimentą, sukauptą specialiose vyno spintose su temperatūrine korekcija atskirai baltajam ir raudonajam vynui. Taurėse galėsime pateikti tinkamos temperatūros 8 rūšių vyno (4 baltojo ir 4 raudonojo vyno taures), kuris bus pilstomas specialiu vyno pilstymo įrenginiu „Vin au Verre“. Salėje, kurioje įrengta 18 sėdimų vietų, vyksta degustacijos ir mokymai besidomintiesiems vynu ir gastronominėmis naujienomis.
Parketinėje salėje prie bendrų stalų galime susodinti iki 90 žmonių arba ji gali būti naudojama kaip banketinė su 8 apvaliais dešimtviečiais stalais. Ši salė yra pati didžiausia, dažnai naudojama įvairiom konferencijom ar dideliem pobūviam.
„Flambe“ salė puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Salėje telpa iki 18 žmonių arba 22 banketo metu. Ji gali būti lengvai transformuojama į pasitarimų salę.
„Baltojoje“ su senoviniu židiniu, vienu metu galime aptarnauti iki 60 svečių, banketui paruošti 72 vietas.

Kiekvienoje erdvėje galimi įvairūs stalų išdėstymo variantai, banketo tipai, puošyba pagal šventės tematiką. Kiekvienąkart kuriame savitą šventę pagal Jūsų pageidavimus.