counter code
Trys Karaliai renginių vedėjas Dovydas Bajoras

Žmonės, kuriuos Jūs įpratę matyti scenoje daro tai, kas priimtina Jūsų širdžiai ir tai, kas traukia akį. Tačiau kaip žinoti, kas patinka publikai šiame dinamiškame ir globalizacijos apimtame pasaulyje ir kaip suspėti su kintančiom tendencijom bei metų metus būti populiariam?
- Reikia turėti gerą komandą, taip mano renginių vedėjas ir organizatorius Dovydas Bajoras.
- Ji padeda man generuoti naujas idėjas renginiams. O DJ‘ai, garso ir šviesos operatoriai padeda jas išpildyti. Mano darbas atkartoti tai, kas sumanyta scenarijuje, jį papildant savais improvizacijos elementais.

Ko gero tai tiesa, nes jau daugiau kaip 5 metus renginių vedėjas Dovydas sėkmingai dirba renginiuose bei nuolat visus stebina. Padedant komandai jis tapo ko ne populiariausiu renginių vedėju, vedančiu didžiųjų šalies įmonių vasaros sąskrydžius. 2011 vasarą jis vedė renginius tokioms įmonėms kaip SBA, Philip Moris, Vakarų Medienos Grupei, Žemaitijos Pienui… Jam pagyrimų negaili ir rekomendacijomis dalinasi internetinių forumų lankytojai, ypač tie, kurie nori susiplanuoti idealias vestuves.

Gruodis – vienas darbingiausių mėnesių metuose, kuomet įmonės nori padėkoti savo darbuotojams ir partneriams, surengdami jiems Kalėdinius vakarėlius. Tai renginių vedėjo Dovydo ir jo komandos metas.
Veda lietuvių ir anglų kalbomis.