counter code
Svečių namai Saulės Krantas - Baltijos kranto

Svečių namai Saulės Krantas, įsikūrę prie Baltijos jūros ir Palangos Botanikos parko, dovanoja savo klientams ramybę ir poilsį visais metų laikais. Tai vieta, kur pailsėję tikrai norėsite sugrįžti…

Saulės Krantas užburia ramybe ir nuoširdžiu svetingumu, čia Jūs jausitės visai kaip namie. Apartamentuose harmoningai dera autentiška kurorto dvasia ir šiuolaikiškumas. Svečių namai Saulės Krantas yra ideali vieta Jūsų šeimos ir draugų poilsiui.

Saulės Krantas siūlo skirtingai įrengtus, tačiau jaukumu ir komfortu vienas kitam nenusileidžiančius dviviečius ir vienvietį apartamentus. Rūpindamiesi Jūsų poilsiu kasdien tvarkome kambarius, keičiame patalynę ir rankšluosčius. Apartamentuose rasite būtiniausius indus ir virtuvės įrankius, o įrengtose mini virtuvėse galėsite sau pagaminti ką nors nepakartojamo. Jūsų automobiliui – vieta mūsų apartamentų kieme.

Saulės Krantas - apartamentų nuomaVisi mūsų dviviečiai apartamentai sudaryti iš svetainės (svetainėje yra išskleidžiama dvivietė sofa), virtuvės (su visa reikiama įranga) ir miegamojo kambario.

Jeigu kyla papildomų klausimų ar norite rezervuoti apartamentus prašome skambinti arba rašyti mums el. paštu.