counter code
Šokio teatras AndreDance

Šokio teatras "AndreDance" siūlo išskirtinę, profesionaliai paruošta įvairių šokių stilių programą.Šou programa gali buti derinama ir koreguojama, prilausomai nuo Jūsų pageidavimų. Mes papuošime Jūsų šventę rytiečių, čigonų, bei kitų tautybių šokiais.Intriguojama ir nepakartojama Show-Jazz, Retro programa, bei aistringų Tango šokiu.

Šokio Teatro “AndreDance“ režisierius ir choreograf Andrej Prociv kartu su ir Birute Dambrauskaite sukūrė originalią programą, kur dainas organiškai papildė šokių numeriai. Birutės Dambrauskaitės ir "AndreDance" programa pradžiugins publiką atsinaujinusiu “lietuvių estrados legendos“ sceniniu įvaizdžiu ir originaliais šokėjų kostiumais. Puikiai surežisuota koncertinė programai, kuri leis kiekvienam klausytojui koncerto metu ir paliūdėti, ir nusišypsoti, ir nustebti, ir pritarti seniai pažįstamai melodijai.
Visą tai suteiks Jums gerų emocijų ir nepakartojamų akimirkų!

Šokio teatras «AndreDance» įkurtas 2002 m.Vilniuje, talentingu choreografu ir režisieriumi Andrej Prociv .
Mūsų programoje gausu choreografinių kompozicijų, atspidinčių įvairių Lietuvoje gyvenančių tautų kultūrą, papročius ir tradicijas. Per visus egzistavimo metus sukurėme kelis puikius dramos spektaklius, kurie naudojasi sėkme plačioje publikoje. Mūsų teatras nekarta buvo apdovanotas tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.