counter code
Renginių vedėjas Linas Lapėnas

Profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Linas Lapėnas iš Klaipėdos, vedantis renginius lietuvių ir anglų kalbomis ( taip pat kalbantis rusų ir šiek tiek ispanų kalbomis) bei dirbantis ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Buvęs ansamblio Žuvėdra šokėjas, su jau daugiau nei 7 metų renginių vedimo ir organizavimo patirtimi.

Kaip organizatorius, labiausiai galiu didžiuotis organizavęs Naujametinius ir atsisveikinimo, ansamblio ŽUVĖDRA koncertus, Švyturio arenoje Klaipėdoje.
Taip pat organizuoju kasmet vykstantį Salsa kruizą Klaipėdoje, nemažai vestuvių, įmonių bei kitų renginių.

Sveikas humoro jausmas, subtilumas bei elegancija, puikus publikos valdymas, gebėjimas keisti nuotaikas pagal iš anksto suderintą scenarijų bei prisitaikymas prie susidariusios situacijos renginio metu ne pagal scenarijų - tai mano pagrindinės savybės, leidžiančios Jūsų šventę padaryti ypač linksma ir sklandžia.

Jei Jūs neturite vestuvių planuotojo, vakarinėje dalyje Jums jo ir nereikės, nes viską koordinuoju aš pats, tad Jums belieka tiesiog linksmintis ir džiaugtis savo švente.

Visiškai nemokamai, renginio metu, vedu linksmas ir lengvas šokių pamokėles!
Mūsų sudaromi scenarijai visada atrodo ypač įtempti, tačiau visuomet stebime ko reikia svečiams ir esant poreikiui, jį koreguojame vakaro eigoje.

Kadangi groju perkusija ( Lotynų Amerikos mušamieji instrumentai) bei dainuoju, Jūsų šventę galiu papildyti ir gyvos muzikos garsais.

https://www.facebook.com/pages/Renginiu-vedejas-Linas-Lapenas/581116541945095?ref=hl

http://www.youtube.com/watch?v=4YrEkYEf5LA (Preview)
https://www.youtube.com/watch?v=u9aGGhqZS3A
https://www.youtube.com/watch?v=KzPBx-lLKPk


o čia kaip atrodo grojimas perkusija :)

http://www.youtube.com/watch?v=wwWqSTBMSL0