counter code
Radailių dvaras

"Radailių dvaras" įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, tik 7 km nuo Klaipėdos – nuostabus gamtos kampelis su įspūdingais senais ąžuolais, didžiuliu tvenkiniu ir gražiais pasivaikščiojimo takais. Jaukus restoranas, puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama - kaip tik tai, ko jūs ilgai ieškojote.

Radailių dvaras – tai puiki vieta švęsti įsimintinas Jūsų gyvenimo šventes - vestuves, krikštynas, surengti pobūvį, pokylį, pailsėti gamtoje ar „pažymėti” įmonės gimtadienį ar surengti konferenciją. Santuokai įregistruoti turime kupolą, kur po šventės galėsite įamžinti savo brangiausias akimirkas. Galime pasiūlyti didžiąją banketų salę, kuri talpina iki 70 asmenų arba vasaros banketų salytę, kuri talpina nuo 25 - 40 asmenų. Taip pat restorano erdvėse galime suorganizuoti banketus iki 25 asmenų. Vasaros sezono metu veikia terasa, kurioje telpa iki 150 lankytojų.

Galime pasiūlyti krepšinio, tinklinio ir futbolo aikšteles, dinozaurų parką, vaikų žaidimo aikštelės bei nuostabią gamtą…
Įdomu pasižiūrėti kaip atrodo gyvenimas „aukštyn kojom“? Turime naujovę - Apverstą namą.

Užimtumo kalendorius