counter code
Kambarių ir konferencijos salės nuoma

Lietuvos edukologijos universiteto bendrabutis – svečių namai įsikūrę visai šalia Vilniaus senamiesčio, vos keletas minučių pėsčiomis nuo pagrindinio miesto šurmulio ir svečių lankomiausių vietų.

Mes įsikūrę patogioje keliautojams vietoje: apie 5 min. automobiliu iki traukinių stoties ir apie 17 min. iki oro uosto. Kelionė iki pagrindinės Vilniaus gatvės – Gedimino pr. – trunka vos keletą minučių, o važiuojant taxi, tai kainuotų tik apie 6 Lt. Taip pat, bet kuri Vilniaus vieta puikiai pasiekiama visuomeniniu transportu, nes Svečių namai yra šalia vienų judriausių gatvių – Savanorių pr. ir Švitrigailos g.

LEU bendrabutis – svečių namai skirti kiekvienam, ieškančiam ramaus ir jaukaus būsto. Čia galima ne tik apsigyventi parai ar mėnesiui, bet ir rengti įmonės susitikimus.

Geras susisiekimas, rami vieta, jaukus interjeras bei itin palanki kaina sukuria akademiniam jaunimui idealią galimybę studijuoti, gyvenant mūsų Svečių namuose. Mūsų durys atviros ne tik LEU, bet ir kitų aukštųjų mokyklų nariams.

LEU bendrabutyje – svečių namuose veikia internetas, įrengta konferencijų salė, yra galimybė pasinaudoti virtuvėle, skalbimo mašina bei kitomis paslaugomis.