counter code
Kaimo turizmo sodyba Šaminiai

Išskirtinis Švenčionių rajono bruožas yra unikali ir tyra, žmogaus ūkinės veiklos mažai paliesta gamta. Vertingas kraštovaizdis, daug kalvų, daubų ir ežerų, išraižytas Žeimenos, Lakajos, Meros, Peršokšnos ir daugybės mažesnių upelių vingių, išpuoštas pilkapiais ir piliakalniais. Tai vieta kur kartą pabuvus norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Šalia Aukštaitijos nacionalinio parko, Švenčionių rajone, Šaminių, Juodyno, Žeimenio ežerų ir miškų apsuptyje įsikūrusi sodyba ,,Šaminiai“. Tai moderni šiuolaikiška sodyba, kurioje yra išlikę ir senovės elementų, kurie primena apie mūsų protėvių buitį: židinys, krosnis buvo statomi pagal senovės tradicijas, pasitelkiant į pagalbą senus meistrus.

Kai šiais laikais žmogaus privatumas didelė vertybė, atvykę čia Jūs rasite saugų poilsį, privatumą, komfortą. Sodyboje yra moderni konferencijų salė, kurioje įrengta visa konferencijoms pravesti reikalinga įranga. Jūsų patogumui įrengti komfortiški miegamieji, kiekvienas iš jų turi savo vonios kambarį su sukūrine vonia. Laiką maloniai galėsite praleisti kaitindamiesi pirtyje, kambaryje prie židinio ir žaisdami pulą. Čia galėsite pailsėti, pažvejoti, aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką ir kitas žymias vietas, susitikti su draugais, švęsti šeimos šventes, praleisti romantiškus vakarus.