counter code
Inži vestuvinės ir proginės suknelės

"Inži" mados namai - kerinti elegancija, viliojantis švelnumas ir aukšti mados bei stiliaus standartai. Mūsų tikslas paversti kiekvienos moters svajonę realybe. Progines ir vestuvines sukneles "Inži" kuria jau ilgą laiką, puošia moteris ne tik proginėmis, vestuvinėmis suknelėmis, bet ir kasdienine išskirtine apranga.
Mūsų vizija - kiekvienoje moteryje atrasti Jos unikalų stilių suteikiant mūsų stilistiką pagardintą būtiniausiais mados prieskoniais.
Visos proginės suknelės yra vienetinės, pasižyminčios aukščiausia kokybe ir spinduliuojančios moteriškumu, vėjavaikiškumu, persipinusiu su prabanga.
Kiekvienai vestuvinei suknelei sukurti parenkame aukščiausios rūšies audinius, išskirtinio dizaino nėrinius bei šilkus, kad kiekviena moteris per savo vestuves jaustųsi išties ypatinga. Svarbiausia mūsų užduotis yra sukurti nuotakai pasaką, kurioje ji jaustųsi tarsi princesė. Gražiausia diena moters gyvenime visuomet asocijuojasi su vestuvine suknele. Mūsų pažadas Jums - paversti Jus stilinga, grakščia ir seksualia nuotaka. Kai moteris jaučiasi graži, tada ir visas pasaulis pritaria.
Po vestuvių jaunų šeimų visuomet laukia ir dar viena graži bei labai miela šventė - krikštynos. "Inži" siūlo papuošti Jūsų mažylį ar mažylę stilingai ir patogiai. Visuomet didelį dėmesį skiriame krikštynų rūbeliams, nes mažiausieji mums patys svarbiausi, juk jie mūsų gyvenimo angelėliai. Mažylis turi jaustis jaukiai, patogiai ir saugiai. Turime ilgametę patirtį puošiant vaikučius krikštynoms. Atidžiai parenkame medžiagas krikštynų rūbeliams bei sukuriame aprangos stilių, kad Jūsų vaikutis atrodytų nepriekaištingai. Tai išties labai graži ir tyra šventė svarbi kiekvienos šeimos gyvenime.
"Inži" mados namų privalumas - papuošime visą Jūsų šeimą bet kuriai progai nuo pačio mažiausio iki dižiausio.