counter code
UomoDomo Individualus kostiumų siuvimas

Vilniuje, miesto centre įsikūręs salonas siuva vyriškus kostiumus, paltus, puspalčius ir kitus klasikinius vyriškus drabužius individualiai pagal kiekvieną klientą.

Mūsų klientas – tai žmogus vertinantis kokybę ir mėgstantis jaustis laisvai, o išskirtinumas, kokybė ir nesibaigiantis tobulumo siekimas - mūsų filosofija. Ilgametė meistrų darbo patirtis ir įgūdžiai leidžia pasiekti kiekvieno poreikius tenkinantį rezultatą

Mūsų siuvimo salonas veikia nuo 2007 m. ir vadovaujasi tais pačiais kriterijais kaip ir salonai iš Savile Row (Londonas).

Terminas „bespoke suit“ reiškia, kad kostiumas yra rankų darbo ir pasiūtas individualiai pagal klientą. Mes užtikriname, kad sukerpant ir siuvant gaminį mūsų meistrai 2-jų dalių kostiumui skirs ne mažiau kaip 50 rankų darbo valandų.

Mūsų susitikimas prasidės nuo konsultacijos, kad išsiaiškintume kokiam tikslui drabužis bus reikalingas. Po to, kai mūsų meistrai Jus išmatuos, su jais aptarsite kokio stiliaus kostiumo pageidaujate, koks modelis bei audinys Jums labiausiai tiktų, Jums bus atsakyta į visus iškilusius klausimus. Kiekvienas kostiumas bus sukurtas individualiai Jums ir jo dėka Jūs išsiskirsite iš kitų.

Mūsų salone Jums bus suteikta profesionali konsultacija, pasirenkant iš daugiau nei 2000 audinių pavyzdžių.