counter code
ČIOP ČIOP kulinarijos loftas

Kulinarijos loftas ČIOP ČIOP kviečia atrasti gaminimo drauge pramogą!
Pasirinktos kulinarinės programos, virtuvės vakarėlio ar specialiai verslui pritaikyto renginio metu dalyviai kartu su profesionaliu šefu ruošia vakarienę, susipažįsta su pasirinktos pasaulio virtuvės ar kulinarinės krypties subtilybėmis, mokosi gaminimo principų bei kaip panaudoti naujai atrastus vietinius šviežius produktus.

Renginio metu siekiame sukurti unikalią patirtį jungiant maisto gaminimą su muzika ir komandiniu darbu, ieškodami patiekalų, kurie pakeistų Jūsų požiūrį į gaminimą ir pristatytų įdomiausias kulinarijos tendencijas.

VERSLUI:
Kulinarijos loftas ČIOP ČIOP - netradicinė erdvė įmonės vakarėliui ar susitikimams su verslo partneriais. Siūlome organizuoti komandos formavimo, kūrybiškumo skatinimo, vidinius įmonių renginius, susitikimus su verslo klientais. Taip pat, su kulinarijos pamoka galime pasiūlyti protmūšį ar eksperimentinį gaminimą.

MAISTO ĮMONĖMS:
Mūsų aukštus standartus atitinkančioms maisto įmonėms siūlome reklamuotis ČIOP ČIOP kulinarijos lofte - galimi produkcijos išstatymai, kulinarijos kursai, degustacijos, viešinimo renginiai, naujos produkcijos įvedimo veiksmai. Pristatykite savo produkciją neįprastoje erdvėje - profesionalūs šefai sudarys specialų meniu, geriausiai atskleidžiantį Jūsų produktų savybes.

PRIVATIEMS ŽMONĖMS:
Niekas taip gerai nesujungia, kaip maisto gaminimas kartu. Siūlome Jums svarbiausias savo akimirkas praleisti ČIOP ČIOP kulinarijos lofte - gimtadienio šventės, vestuvių vakarėliai, išvažiuojamieji renginiai gamtoje ar Jūsų kieme, vaikų gimtadineiai, draugų vakarėlis virtuvėje ir kitos šventės.

Išmokime ne receptų, o gaminimo principų!